pieczątki kraków

Każdy właściciel firmy wie, że jednym z bardzo przydatnych przedmiotów podczas wykonywania codziennych obowiązków jest pieczątka. Może być wykorzystywana w bardzo wielu sytuacjach i pełnić wiele ról. Jej wyrobienie jest możliwe w bardzo wielu miejscach ale w ostatnim czasie coraz popularniejsze staje się zamawianie pieczątki online. Wystarczy skontaktować się z odpowiednią firma i bez wychodzenia z domu za pare dni może mieć u siebie już gotowy przedmiot. 

Po co firmie pieczątka?

Ze względu na duże ułatwienie i wygodę firmy decydują się na zakup różnego typu pieczątek i stempli. Przede wszystkim są one używane do znakowania dokumentów i potwierdzają ich oryginalność. To bardzo ważne zwłaszcza gdy codziennie podpisuje się ich bardzo dużo. Pieczątka dodaje też prestiżu i pokazuje, że przedsiębiorstwo działa profesjonalnie i równa do rynkowych standardów.

Koniecznie trzeba też wspomnieć, że zamawiając pieczątki online https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/pieczatki/ można dokładnie określić jakie dane mają się na niej znaleźć. Umieszczając np. adres strony internetowej, adres e-mail czy numer telefonu pieczątka pełni rolę wizytówki i pozawala na łatwiejsze nawiązanie kontaktu z firmą.

Jak zamówić pieczątkę online?

Zamówienie pieczątki przez internet jest bardzo łatwe i z pewnością nie powinno nikomu sprawiać problemów. W pierwszym kroku należy wybrać, w jakiej formie pieczątka powinna być wykonana. W ofercie jest dostępnych bardzo dużo rodzajów, które różnią się od siebie kilkoma parametrami. Można zatem zamówić pieczątkę różnej wielkości i umieścić na niej dowolne dane.

W przypadku firm najczęściej jest to adres siedziby, numer NIP oraz REGON, a także dane kontaktowe. Opcjonalnie można zamówić także pieczątkę z logo lub innym znakiem nawiązującym do prowadzonej działalności. Czas oczekiwania zależy jest od ilości zamówień, ale z reguły jest to kilka dni.