notesy reklamowe

Wiele osób korzysta z możliwości przygotowania koszulki z własnym nadrukiem. Spersonalizowana odzież jest chętnie wykorzystywana przez amatorskie drużyny sportowe, organizacje charytatywne, sztaby wyborcze polityków i nie tylko.Z tego wpisu dowiecie się, jak wygląda proces tworzenia koszulki z własnym nadrukiem od strony technicznej.

notesy reklamowe

T-shirt z własnym nadrukiem krok po kroku od strony zamawiającego
Osoba zlecająca wykonanie koszulek z nadrukiem musi zastanowić się, ile sztuk odzieży potrzebuje. Powinna też wybrać rozmiary i krój koszulek z oferty firmy robiącej nadruki. Następnie zamawiający przedstawia projekt nadruku, lub też prosi o wykonanie projektu zgodnie z własnymi wytycznymi. Tutaj można też wydrukować notesy reklamowe czy plakaty.

Jak powstaje nadruk na koszulce?

Sklep bądź drukarnia oferująca spersonalizowaną odzież najczęściej zamawia jednokolorowe koszulki w hurtowych ilościach. Po otrzymaniu zlecenia od klienta, na odpowiedniej partii t-shirtów zostaje umieszczony nadruk. Metody jego wykonania są różne, od sublimacji, przez sitodruk, po zaawansowane metody drukowania bezpośrednio na odzieży uzyskując efekt Full Print. Koszulki z przygotowanym nadrukiem są ponownie pakowane i pieczętowane oraz segregowane rozmiarami, a następnie wysyłane do klienta. Sprawdź sam https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/notesy/