Czy warto wybrać iPad Air Cellular czy iPad mini

Od lat marka Apple produkuje sprzęt najwyższej klasy, który nie tylko się nie psuje, ale jeszcze ma tak wiele funkcji, że ciężko jest sobie wyobrazić, jak można było funkcjonować bez takich urządzeń. Wśród flagowych produktów są tablety Air, które zasługują na uwagę ze względu nie tylko na wydajność i parametry, ale też wyjątkową trwałość i użyteczność w różnych warunkach. 

Marka Apple – dlaczego jest tak wyjątkowa?

Od wielu lat firma Apple cały czas zaskakuje, ale oczywiście pozytywnie, co powoduje, że na całym świecie nie ma chyba osoby, która nie miała do czynienia ze sprzętem sygnowanym logo nadgryzionego jabłka. Apple oferuje telefony, tablety i komputery, które są niezawodne, a przecież każdy właśnie taki sprzęt chce mieć w swoim domu czy w pracy. Dzięki wyjątkowemu designowi, ale też podzespołom i parametrom można uznać, że jest to najlepszy dostępny sprzęt na rynku, choć oczywiście każdy może mieć swoją własną opinię w tej kwestii. Na pewno marka Apple wyróżnia się na tle konkurencji designem, który już od początku istnienia firmy robił na wszystkich wrażenie. Sam wygląd to jednak nie wszystko, w tablecie czy telefonie chodzi o to, by działał on niezawodnie i wydajnie przez długie lata. Tak jest właśnie z urządzeniami Apple.

Tablety z serii Air

Marka Apple posiada w swojej kolekcji tablety z różnych serii, w tym:

  • iPad mini,
  • iPad Pro,
  • iPad Air.

Tablety z serii Air charakteryzują się wysoką wydajnością i funkcjonalnością. Zastosowano w nich najnowszej generacji oprogramowanie oraz podzespoły, dzięki którym nawet bardzo wymagające zadania można wykonywać szybko i bez problemów. Do wyboru są modele 64 lub nawet 256 Gb, a także można wybrać wariant 10,9 cala lub mniejszy. Jeśli jest taka potrzeba, to iPad Air Cellular ma dodatkowe gniazdo na kartę SIM, a więc można korzystać z Internetu niezależnie od dostępnych sieci bezprzewodowych, co jest bardzo przydatne w wielu sytuacjach. iPad Air został tak skonstruowany, że każdy może go spersonalizować wizualnie według własnych preferencji. Dodatkowo dostępne są one tutaj w pięciu kolorach, w tym w odcieniu srebrnym, różowym, a także błękitnym. 

iPad Air Cellular w kolorze srebrnym

Kiedy warto zdecydować się na iPad mini?

Każdy powinien samodzielnie zdecydować, czy lepszym rozwiązaniem dla niego będzie tablet o przekątnej ponad 10 cali, a może mniejszy, który jest poręczniejszy. Jeśli ma to być sprzęt domowy, to można wybrać drugi wariant, jeśli jednak tablet ma być używany w celach zawodowych, to zdecydowanie seria iPad Air Cellular będzie najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie modele są wyposażone w wydajne procesory, a także wysokiej rozdzielczości aparaty z obiektywem szerokokątnym. Modele Air mogą być używane z akcesoriami, które czasami się przydają podczas pracy. Bez względu jednak na model czy parametry wszystkie tablety Apple charakteryzują się wyjątkową trwałością, są niezawodne, a przy okazji świetnie się prezentują i są poręczne. Jeśli ktoś choć przez chwilę będzie korzystać z takiego sprzętu, to z pewnością ciężko będzie mu przestawić się na coś innego.